Aligátoří stopou skrze Slušovicko vyrazili příznivci čtyřkolek už posedmé

Pondělí, 23 Květen 2016 14:25 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Dešná, Slušovice Bookmark and Share

Fotoreportáž

Od tradičně pátečního srazu v obvyklém, a pro podobné akce jak dělaném Resortu Dešná, přes každoroční sobotní jezdecký program až po vyhlášení soutěže „Nej kolka-kolkař“, bohatou tombolu či večerní zábavu. Sedmý díl srazu pořádaného firmou AligatorAVS z Neubuzi u Slušovic se nesl v duchu vyzkoušené osnovy.
Přesto je každý rok něčím nový. „Ano, každý rok „stopy“ je jiný,“ řekl portálu Horní Podřevnicko Aleš Vajďák duchovní otec a dlouholetý pořadatel hobby podniku. „Minimálně spoustou novinek, vždyť technické vymoženosti našich strojů jdou kupředu raketovým tempem. Na letošní ročník však přijela i sousta nových tváří a to mně obzvlášť potěšilo,“ pokračoval pořadatel. „Také držitel poháru „Nej kolka-kolkař“ je pro letošní ročník nový. Letos se jím stal kolkař maskovaný za Hagrida,“ dodal Aleš Vajďák.
Níže fotky z přivítání v Resortu Dešná, společné focení ve Slušovicích u dostihové dráhy a sobotně odpolední dovádění na uzavřeném testovacím polygonu v Dešné. Všechny fotky Horního Podřevnicka z akce naleznete zde (obsah se zobrazí pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům sociální sítě Facebook).