Adventní pozvánka do Štěpského dvora ve Vizovicích

Středa, 14 Listopad 2012 09:49 | Zdroj: Magda Šmídová - Štěpský dvůr, PR | Značky Slušovice, Vizovice Bookmark and Share

Dýchne na vás vůně nejvoňavějších svíček na světě - Yankee Candle...
Milí přátelé, dovolte nám, abychom vás co nejsrdečněji pozvali k návštěvě Štěpského dvora ve Vizovicích. Pokud máte rádi klid, pohodu, romantiku, estetiku a krásno, přijeďte se za námi podívat a nasát ten neopakovatelný zážitek.

Připravili jsme pro vás novinky ze světa Vánoc, netradiční baňky a vánoční ozdoby, nové kolekce vánočních svíček od českého výrobce, netradiční doplňky a v neposlední řadě velké množství krásných dárků pro Vás i Vaše blízké.

Dýchne na vás vůně nejvoňavějších svíček na světě - Yankee Candle. Největší výběr najdete právě u nás. Na svíčky této firmy se specializujeme již 10 let a věřte, že Vás okouzlí právě tyto vůně svými opojnými aromaty.

stK vánoční atmosféře patří také vynikající čaje, které jsou k nám dováženy ze Srí Lanky. Ovocné, zelené i černé čaje se vyznačují svou vysokou kvalitou a lahodnou chutí, kterou umocňují přídavky bylin a ovoce v jednotlivých druzích.

Pomůžeme Vám s výběrem dekorací pro Váš domov v adventním čase, s Vaší slavnostní vánoční tabulí nebo s ozdobou Vašeho vánočního stomečku.

A kde nás najdete? Štěpský dvůr se nachází ve Vizovicích, v ulici Štěpské pod zámkem - ve dvoře. Jste srdečně zváni a těšíme se na Vaši návštěvu... Celou předvánoční atmosféru umocníme šálkem výborné kávy nebo domácím punčem...

Magda Šmídová - Štěpský dvůr, Štěpská 562, 763 12 Vizovice

 Dýchne na vás vůně nejvoňavějších svíček na světě - Yankee Candle