36. Velká slušovická steeplechase už v neděli! Tradičně za účasti kamer ČT

Sobota, 03 Listopad 2018 12:16 Bookmark and Share

Pozvánka na poslední letošní slušovické dostihy

36. Velká slušovická steeplechase už v neděli! Tradičně za účasti kamer ČT
V neděli 4. listopadu skončí ve Slušovicích dostihová sezónu 2018. Začíná se v 11:30, protože tato neděle spadá již do zimního času a soumrak nastává krátce po 16. hodině.
"Tentokrát nemáme k dispozici tradiční sváteční den 28. října, protože v tento den se v Praze poběží Cena prezidenta republiky s přímým televizním přenosem a protože i naše dostihy budou v televizi, muselo dojít ke změně termínu,"  sdělil portálu Horní Podřevnicko  Zdeněk Karlach z pořádající DOSTIHY SLUŠOVICE, z.s..
Tradičním dostihem bude  36. Velká slušovická steeplechase, kromě toho bude na pořadu ještě jedna steeplechase I. kategorie na 3400 m, dále dva dostihy přes proutěné překážky a pět dostihů rovinových, z nichž opět tradičně uvidíme nejkratší dostih na 900 m a naopak dostih nejdelší na 3900 m.  Oba jsou na našich drahách k vidění jen ve Slušovicích.
Program doplní dostih osobností Velké pardubické – účast přislíbili Zdeněk Matysík, František Zobal, Libor Štencl, Marek Stromský, Jaroslav Čiko Brečka a další. Tomu bude předcházet dostih poníků a skupinové vystoupení dívek z Rajnochovic.
Chybět nebude ani velkoplošná obrazovka, na kterou si diváci zvykli a při posledním dni, kdy obrazovka nebyla k dispozici, mnohým chyběla.
"Věříme, že si návštěvníci i přes pokročilý termín cestu do Slušovic najdou, protože letošní letní dostihové dny velkou návštěvnost nepřinesly," doplnil Zdeněk Karlach.