35.Velká slušovická steeplechase

Místo konání - Slušovice, Dostihový areál
Datum, čas: Sobota, 28 Říjen 2017 12:00

Dostihový den ve Slušovicích Foto: Petr Jaroň - HORNÍ PODŘEVNICKO.cz
První dostih v sobotu 28. října bude odstartován ve 12:00 hodin. Na programu je 9 dostihů, 6 rovinových a 3 překážkové. Tradičním hlavním dostihem bude 35. Velká slušovické steeplechase Zlínského kraje. Program doplní dostih poníků, vystoupení skupiny dívek na koních a opět tradiční dostih osobností Velké pardubické O pohár Spillers, konaný za podpory společnosti TNS servis, s.r.o.

Doprovodný program začne již v 10:00 hodin, kdy bude k poslechu hrát country skupina, krátce po posledním dostihu den zakončí v Music Clubu SUD koncert skupiny Legendy se vrací, která zahraje k tanci i poslechu. Její vedoucí Petr Šiška je úspěšným textařem a spisovatelem a během dne představí svou nejnovější dětskou pohádku Když draka bolí hlava.

Přihlášky do dostihu poníků zasílejte do neděle 22. 10. do poledne, jinak nebudou v uvedeny v tištěném programu. Dostihy neregistrovaných, jak již bylo uveden dříve, nepořádáme.

Vstupné je obvyklé – 80,- Kč pro dospělého, děti mají vstup zdarma, parkovné se neplatí.

Upozorňujeme prodejce, že mohou své stánky instalovat až po dohodě s pořadateli, kteří jim přidělí prodejní místo. Jinak jim nebude prodej umožněn!

Dostihy bude také přenášet sportovní program České televize, a to od 14:00 do 15:30 hodin.

Přijďte se rozloučit s touto dostihovou sezónou – těšíme se na Vaši návštěvu!

Pořadatelé