Vizovické farmářské trhy bilancují

Neděle, 20 Říjen 2013 19:28 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ, text I. Jančíková - Vizovice | Značky Foto, Vizovice

Bookmark and Share

Fotoreportáž a krátké shrnutí třech sezon farmářských trhů

Vizovické farmářské trhy bilancují
Kdo by řekl, že ve Vizovicích právě proběhl již 16 Vizovický farmářský trh, který zakončil již třetí rok pořádání trhů v tomto městě. Splnilo se očekávání lidí a pořadatelů? Našli si farmáři a výrobci své místo ve Vizovicích?
Od května do října letošního roku byly Vizovické farmářské trhy pravidelně každou třetí sobotu v měsíci součástí Masarykova náměstí. Místa je zde sice poskrovnu, přesto se vždy podařilo přes 25 stánků s domácím zbožím a rukodělnými výrobky dobře umístit. Smyslem farmářských trhů je rozšíření možností výběru kvalitního zboží, podpora místní ekonomiky a také dotvoření našeho náměstí naprosto nenapodobitelným způsobem. Pokud jste také trhy využili jako příležitost na chvíli se v dnešní uspěchané době zastavit, posedět, setkat s přáteli a sousedy, byl splněn další důležitý bod na škále významnosti podobných akcí.
Poslední podzimní trh nám přálo počasí a pohodovou atmosféru umocnila svým vystoupením cimbálová muzika Vizovský Jurášek. Doufáme, že jsme tímto způsobem rozloučení se s letošním rokem Vizovických farmářských trhů uspokojili jak zákazníky, tak farmáře i náhodné kolemjdoucí a tradice farmářských trhu si ve Vizovicích našla své místo.
Závěrem bychom chtěli využít možnosti pozvat vás na Vánoční trh s doprovodným hudebním programem v podání Dechové hudby Libora Mikla - Miklovci, který se uskuteční 14.12.2013 od 10 do 14 hodin opět na Masarykově náměstí.
SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com