Vánoční klubový večer. Vizovjanky na „přehlídkovém mole“ jako doma

Neděle, 27 Listopad 2016 17:26 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, foto PJ | Značky Slušovice, Vizovice

Bookmark and Share

Fotoreportáž

Vánoční klubový večer ve Vizovicích vznikl před časem jako příležitost, aby si především ženy mohly v předvánočním období trochu odpočinout, setkat se a navzájem si popovídat, nakoupit vánoční ozdoby, dárky pro své blízké a v neposlední řadě si užít zajímavý program.

I v pátek večer byla mise splněna. Dle skvělé atmosféry byly spokojeny nejen organizátorky z TJ Sokol Vizovice, ale hlavně ženy, které historickou sokolovnu zaplnily téměř do posledního místečka. Nejvíce snad zaujaly vizovské „modelky z lidu“, předvádějící zde jako každoročně oblečení aktuálních trendů. Podle suverénního vystupování se zdá, že některé už jsou na „přehlídkovém mole“ jako doma.

V rámci bohatého programu Vánočního klubového večera byla k vidění například módní přehlídka Lenky Koláčkové či butiku Evelína (vyšperkováno závěrečným defilé v nočních a domácích úborech), pěvecké vystoupení děvčat pod vedením Terezky Hromádkové. V přísálí pak byla k dispozici prodejní místa s adventními věnci, perníčky, oblečením z Obchůdku Renny ve Slušovicích, zdravou výživou z TOPNATUR rovněž ze Slušovic, šperky, bylinnými sirupy paní Červinkové a mnoho jiného.

„Jsme rády, že Sokolovna byla zase plná a všichni si večer užívali,“ řekla portálu Horní Podřevnicko za organizační tým Drahomíra Ryšavá. „Dík patří sponzorům z Irisy Vsetín, stejně jako panu Kubíčkovi z Vizovic i všem kdo nám pomáhal s přípravou občerstvení, prodejem či nezbytným úklidem. Děkuji rovněž paní Radce Březíkové, která celý večer uváděla i všem spoluorganizátorkám. Příprava dala hodně práce, ale už teď se těšíme na další setkání s přáteli na Sokolovně ve Vizovicích,“ dodala paní Ryšavá.