Slušovické děti přivítaly prázdniny na fotbalovém stadionu

Sobota, 28 Červen 2014 15:53 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Foto, Slušovice Bookmark and Share

Foto a video

Slušovické děti přivítaly prázdniny na fotbalovém stadionu
Jedna z akcí, na kterou se dědi těší snad nejvíc, „Začátek prázdnin“ proběhla tradičně pár hodin po rozdání vysvědčení na Městském fotbalovém stadionu ve Slušovicích. Pořadatelé zábavného odpoledne letos pro děti připravili několik novinek, které se setkaly z velkým zájmem.

Důkazem byla nekonečná řada například u aquazorbingu, který si děti, snažící se v plastové kouli o chůzi po vodě, opravdu užily.  Zasloužilou pozornost vzbudilo také „Tornádo“, aktivita, jejímž cílem je dostat balónky, které doslova plavou ve vzduchu ze spodní části „Tornáda“ do otvoru v jeho horní části. Zajímavým se ukázal být také „souboj“ dvou hasičů, kteří si to rozdali v tváří v tvář vodou tryskající z hasičských stříkaček. Nechyběl také „aligátor“ Aleš Vajďák, na jehož AligatorAVS čtyřkolkách se děti svezou vždy rády.

Zajímavých atrakci však bylo mnohem více, jak dokazuje naše fotoreportáž. Závěr radostného odpoledne obstaraly oblíbené bonbóny z nebe. Za mixážním pultem celé odpoledne skvěle bavil DJ Březík.  I my dětem přejeme krásné prázdniny, plné sluníčka, prožité v pohodě a ve zdraví.