Postele Blanář od českého výrobce nově nabízí prodejna HM Textil ve Slušovicích!

Úterý, 17 Září 2019 19:11 | Zdroj: Inzerce | Značky Slušovice, Vizovice Bookmark and Share

Postele Blanář, tradiční český výrobce splňující nejvyšší nároky na kvalitu je novým dodavatelem Vašeho obchodu HM Textil ve Slušovicích, u kruhového objezdu nad prodejnou potravin MB Centrum.

Čalouněné postele největšího českého výrobce fy Blanář se vyznačují mistrovským provedením každého vyrobeného kusu. Díky čalouněným postelím od Blanáře se každá ložnice stane originální a nenapodobitelnou.

Základním znakem čalouněných postelí od Blanáře jsou krásně tvarovaná hlavová čela, použití velmi kvalitního spojovacího kování a pevných látkových nebo kožených potahů s jednoduchou údržbou.

Čalouněné postele od Blanáře představují jedinečný styl, který do vaší ložnice přinese skvělý design a vysokou funkčnost. Rozmanitost modelů čalouněných postelí Blanář, které jsou v naší nabídce, zaručuje, že si zcela jistě vyberete model, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům.

Navštivte naši prodejnu ve Slušovicích, kde Vám personál ochotně poradí s výběrem pro Váš život tolik důležitého kusu nábytku. Otevřeno máme od pondělí do pátku v čase 12:00 - 18:00 a v sobotu 8:00 - 11:00. V tuto dobu Vám také rádi poskytneme informace na telefonním čísle 792 779 906.