Ochotníci ze Slušovic přišli do třetice s Robinem Hoodem

Neděle, 22 Březen 2015 09:04 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz - PJ | Značky Neubuz, Slušovice

Bookmark and Share

Fotoreportáž

Ochotníci ze Slušovic přišli do třetice s Robinem Hoodem
Ani v letošním roce Ochotnické divadlo Slušovice nezahálí. Po komedii Dokonalá svatba a pohádce pro děti Kluk s plakátu připravilo svou adaptaci klasického díla Robin Hood.
Starý příběh o hrdinovi ze Sherwoodu přepracovali slušovičtí ochotníci v komedii plnou náhod, omylů a romantiky, do které zapracovali prvky šermu a historických soubojů.
Scénář a režie Michela Doleželová; Produkce Miroslav horák; Bojové scény Petr Nůsek; Světla a zvuk Martina Pavlíčková; Hrají: Miroslav Horák, Jakub Krisl, Petr Vaněk, Patricia Díaz, Júlia Kamhal, Radek Zapalač, Tonda Novák, Daniel Šára, Jaroslav Londa, Martin Kovář, Jakub Staněk, Vendula Novotná, Erika Valová
Představení vzniklo ve spolupráci s městem Slušovice, které se podílelo jak finančně, tak poskytnutím prostor ke zkouškám a zázemí. Představení dále podpořili materiálně, čí finančně: SDH Slušovice, Nadační fond pro rozvoj podporu Slušovic, Video studio Staroveský, Horní Podřevnicko – portál pro Slušovicko a Vizovicko a firma Mould & Matic Solutions, s.r.o.
Fotoreportáž z generální zkoušky a několik záběrů závěru úspěšné premiéry v zaplněné Nové sokolovně ve Slušovicích (21. březen 2015)