Vítání roku 2016 ve Vizovicích. Ohňostroj, sníh i Karel Gott

Sobota, 02 Leden 2016 17:03 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ

Bookmark and Share

Foto a video reportáž

Novoročním ohňostrojem přivítali občané Vizovic i okolí nový rok 2016. Atmosféru si vizovští objednali se vším všudy. Masarykovo náměstí totiž pocukroval první letošní sníh. Salvy ohňostroje mezi poletujícími vločkami. K tomu hudební podkres hlasem mistra. Tichá noc, Už z hor zní zvon. Na místě byla emoce.

Strhující dvanáctiminutovou podívanou, doplněnou  videomappingem podpořily jako každoročně firmy i jednotlivci z regionu. „Děkujeme firmám i jednotlivcům, které i letos podpořily novoroční ohňostroj ve Vizovicích. Jsou to BCServis CZ s.r.o., ROSTRA s.r.o. dále Pavel Skalka, Marek Tlusťák, Roman Dolanský, Glass Atelier Morava, s.r.o., MUDr. Vladimíra a Stanislav Kubíčkovi, Global Enterprises Ltd. a  Roman Dorničák,“ vyjádřila dík za občany i Město Vizovice místostarostka paní Alena Hanáková, když chvíli předtím stihla občanům Vizovic popřát vše nejlepší starostka Silvie Dolanská.

O sváteční atmosféru se ale na vizovském náměstí postarali také sami občané, kteří sem dorazili v dobré náladě v hojném počtu, ale také třeba stánek kde místní hasiči kteří rozdávali punč manželů Šťastných. A také krajíce chleba s tou nejlahodnější škvarkovou pomazánkou. Tu věnovalo pro změnu Řeznictví a uzenářství u Kubíčků. Z Vizovic, jak jinak.  Jak si Nový rok vizovští zařídili, takový ho měli. Byl skvělý, tak ať je takový celý dvatisícešesnáctý. PF 2016!

Videozáznamy ohňostroje, které pořídili sami občané a účastníci na náměstí Video 1 Vlastimil Ulrych délka 6:43 | Video 2 Marcus Matyáš délka 12:15