Tři vleky, lyžařská škola, půjčovna i SKI bufet. Lyžařský areál RS Trnava zahajuje provoz!

Pondělí, 12 Únor 2018 18:20 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Slušovice, Trnava, Vizovice

Bookmark and Share

Aktuální informace z lyžařského areálu Rekreačního střediska v Trnavě.

Od třiceti do padesáti centimetrů sněhu na upravené sjezdovce čeká příznivce zimního sportování v nejbližším lyžařském středisku v regionu, areálu Rekreačního střediska Trnavě! Od úterý 13. února zde jedou tři vleky, nepostradatelný SKI bufet i tradiční lyžařská škola SKIPINGI. K dispozici je také půjčovna kompletního vybavení pro zimní sporty.

„Privátní výuka lyžování ve zdejší škole je vhodná už pro děti od 4 let, u snowboardu pak od 6 let,“ sdělil portálu Rudolf Tomšů z RS Trnava. „Instruktoři ze školy SKIPINGI zde rádi přivítají dospělé, kteří chtějí začít na lyžích či snowboardu nebo si jen zlepšit svoji techniku jízdy. Při privátní výuce se zpravidla jednomu klientovi věnuje jeden instruktor. Při této formě výuky tak dochází k rychlým pokrokům při získávání pohybových návyků na sněhu a je vhodná i pro nejmenší děti již od tří let,“ dodal. (Více pro zájemce o školu zde).

Co se týče kvality sněhu, sjezdovka je připravena, je na ní souvislá vrstva přírodního a technického sněhu od třiceti do padesáti centimetrů, bez ledových ploten,"  popsal stav sjezdovky provozovatel.

Všechny aktuální informace, stejně jako LIVE pohledy webkamer naleznete na www.rstrnava.cz
DenOtevírací doba
PONDĚLÍ ZAVŘENO (možnost VIP rezervace celého areálu)
ÚTERÝ 15:00 - 20:00
STŘEDA 15:00 - 20:00
ČTVRTEK 15:00 - 20:00
PÁTEK 12:00 - 21:00
SOBOTA 09:00 - 20:00
NEDĚLE 09:00 - 17:00