Místo náměstí parkoviště za kulturákem. Změna Farmářským trhům pomohla

Pondělí, 20 Květen 2019 12:47 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, foto Petr Jaroň - www.jaron.cz | Značky Vizovice Bookmark and Share

Třetí květnovou sobotu zaznamenal Vizovický farmářský trh velkou změnu. Především z důvodu bezpečnosti jej z frekventovaného autobusového nádraží pořadatelé přestěhovali na nové místo, a to na parkoviště za Domem kultury.

„Změnu místa ocenili jak prodejci, tak i návštěvníci trhu. Stres při vykládání zboží mezi jednotlivými spoji, neustálé hlídání návštěvníků, převážně dětí, aby ustoupily z cesty před přijíždějícími autobusy, nebo hraní doprovodných kapel přímo do dveří autobusu, vystřídala oáza klidu a pohody,“ pochvalovala si také Irena Jančíková z pořádajícího Domu kultury ve Vizovicích. Návštěvníci si v klidu nakoupili, poseděli, povykládali, nebo si poslechli skvělou hudbu zlínské kapely Jazzbook. Prvotní obavy z nízké návštěvnosti se v průběhu dopoledne rozplynuly a ti, kteří trh navštívili byli spokojení. Příští trhy plánujeme na 21. září, opět na parkovišti za Domem kultury,“ přidala rovnou pozvánku.