Klubový večer potěšil módou i předvánoční atmosférou

Neděle, 23 Listopad 2014 15:48 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ | Značky Foto, Vizovice, Zádveřice

Bookmark and Share

Celou sérii adventních akcí v regionu zahájily už včera ženy ve vizovické sokolovně. Svůj tradiční „Klubový večer“ uspořádaly v týdenním předstihu. „Letos jsme tuto akci uspořádaly o týden dříve především z důvodu časové kolize s jinou událostí za sedm dní,“ vysvětlila jedna z organizátorek pořádající TJ Sokol Vizovice.

Večer začal krátce po osmnácté hodině, právě když Petra Búřilová, moderátorka celé akce, zapálila první svíčku na adventním věnci. Po krátkém úvodu musela s politováním pro nemoc omluvit hned několik účinkujících s avizovaného programu.

Vrcholem Klubového večera se tak stala módní přehlídka podnikatelky Lenky Koláčkové. Pro majitelku obchodu s oděvy nebyla tato akce premiérou, má za sebou několik úspěšných přehlídek. Včerejší přehlídka jakoby byla šitá na míru období i kraji, kde byla prezentovaná. Především formát, kdy jako modelky vystupují ženy, které běžně potkáte ve vizovksých ulicích, ocenilo dámské publikum zaplněné sokolovny několikrát vřelým potleskem.

Souběžně s programem v hlavním sále probíhal v přísálí předvánočně laděný prodej a ukázky lidové tvorby. K vidění či ke koupi byly různé módní doplňky, vánoční perníčky či ručně malované vánoční baňky, v prodeji byly i knihy, kosmetika Avon a mnoho dalšího. Svou nabídku přírodních léčivých DXN přípravků okomentovala paní Jančíková i publiku v sále…