Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Koupání v kempu na Dešné. Od letoška v teplé vodě a tradičně zdarma

Úterý, 28 Květen 2013 09:30 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Dešná, Slušovice, Sport

Bookmark and Share

Kemp Dešná pořídil k bazénu sadu výkonných slunečních kolektorů

Koupání v kempu na Dešné. Od letoška v teplé vodě a tradičně zdarma
Koupání na Dešné bylo v regionu vždy příjemnou alternativou. Ať pro ty, kdo nechtěli vyrážet autem někam dál, či pro ty, kdo za chvíli osvěžení v nějakém větším, placeném areálu nechtěli utrácet. Koupání na Dešné bylo totiž vždy zdarma. K tomu kvalitní služby a odpovídající hygienická zařízení samozřejmostí. Oblibu si získal stylový bazénový bar. Krásnou přírodu v okolí netřeba popisovat.
„Když se však obloha zamračila, dětem začala být v ledové vodě hned zima a často byl radovánkám konec. Rozhodli jsme se vyjít návštěvníkům vstříc a pořídili sadu velmi výkonných slunečních kolektorů“, popisuje důvody modernizace Petr Zavadil, majitel kempu. „ Co vše dokážou, ukáže ještě čas, ale předpokládáme, že by se tady mohlo dát koupat ještě v říjnu. Mohl by zde vzniknout takový malý „termál“, koupání uprostřed krásných barev podzimního listí bude jistě skvělou relaxací“, dodává nakonec pan Zavadil.
Celý systém bude v provozu kolem poloviny června. O jeho spuštění vás budeme včas informovat.

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com