Jarní běh jezdeckých kroužků na Biofarmě Březová je tady. Hlásit se můžete do půlky dubna

Úterý, 13 Březen 2018 14:49 | Zdroj: Biofarma Březová, z.s. | Značky Březová, Hrobice, Slušovice, Zádveřice

Bookmark and Share

Jarní běh jezdeckých kroužků na Biofarmě Březová je tady. Hlásit se můžete do půlky dubna
Jezdecké kroužky JARO 2018 v Jezdeckém klubu Biofarma Březová, z.s. začínají již tento březnový týden. Kroužky jsou rozděleny jak pro menší děti a začínající jezdce, tak i pro pokročilé děti.

Ty zvládají samostatně v sedle klus a pracovní cval. Úterní a čtvrteční odpoledne patří začátečníkům a mírně pokročilým. Děti se učí čistit koně před jízdou, vodění, nasedlání a základy v kroku a klusu. Středa patří pokročilým jezdcům od 10 let. Jezdecké kroužky vede zkušená trenérka a instruktorka výuky jízdy na koni s pomocí zkušených jezdkyň, které u ní také začínaly jezdit na koni.

Skvělé je, že se v rámci výuky jízdy na koni střídají různé přírodní terény. Od zahradní jízdárny, terény v okolní přírodě, s dětmi využíváme i ovál pískové dostihové dráhy. Mimo koní se děti na farmě mohou setkat i s jinými domácími a hospodářskými zvířaty, které mohou nakrmit a pomazlit se s nimi.

Jezdecké kroužky jsou pravidelnou aktivitou, stejně tak jako pořádané jarní jezdecké soustředění o velikonočních prázdninách. Více informací případně i přihlášky na naše akce naleznete na našem webu www.biofarmabrezova.cz