Lhotská 25ka jen pro otrlé. „Kdyby se jelo v červenci, lilo by nám také,“ říká Josef Minařík

Úterý, 19 Září 2017 16:11 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, foto Petr Jaroň | Značky Podkopná Lhota

Bookmark and Share

Fotoreportáž

Lhotská 25ka jen pro otrlé. „Kdyby se jelo v červenci, lilo by nám také,“ říká Josef Minařík
4. ročník cyklistického závodu se startem, cílem a kompletním zázemím v areálu Penzionu Kopná se jel sobotu 16. září. S drsnými nástrahami 25 kilometrové tratě v kopcovitém terénu se nejlépe vypořádal Pavel Žák z Bike Triatlonu Morkovice. V čase 1:05:10 dorazil do cíle minutku a půl před vítězem úvodního ročníku v roce 2014 Jiřím Brázdilem. Bronzový stupínek vybojoval celkově Miroslav Janota.

„Kdo dneska závod absolvoval a dojel, tak v podstatě vyhrál, protože podmínky byly opravdu extrémní. Počasí se jako obvykle vyvedlo (smích). Samozřejmě jsme rádi, že i přes pro nás vcelku tradiční nepřízeň počasí, která dnes panovala, jste přijeli v takovémto počtu,“ podotkl krátce před oceněním závodníků pořadatel Josef Minařík.  A pokračoval: „Ráno, jak jsme přijížděli se švagrem z trati, říkám: Pojedu já, pojede David Krejčí, Miroš Janota, možná bonbón (Pavel Böhm) a tak. Když nás bude deset, tak dobré. Účast byla ale nakonec skvělá.“

 „Velký dík patří firmě Mitas která nám do závodu věnovala ceny a firmě Fagus, která 4. ročník lhotské 25ky rovněž sponzorovala,“ poděkoval závěrem Josef Minařík z Penzionu Kopná.

Výsledková listina zde