Historicky první majitelé putovního poháru se stali hokejisté Kašavy

Neděle, 29 Březen 2015 16:20 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz - foto PJ + Jakub Marcoň www.krutov,cz

Bookmark and Share

Shrnutí, výsledkový servis, statistiky a obsáhlá fotoreportáž

Historicky první majitelé putovního poháru se stali hokejisté Kašavy
1. ročník Hokejového turnaje „O putovní pohár mikroregionu Slušovicko“ je minulostí. Po tuhých a velice vyrovnaných bojích v základních kolech se do posledního zápasu, kterým bylo samotné finále turnaje, probojovaly týmy Slušovic a Kašavy. Ve vrcholném klání projevili o trochu více síly i hokejového umu borci z Kašavy a tak si nakonec krásný pohár pro vítěze odvážejí právě oni.

Ještě před tím urvali nejtěsnějším výsledkem bronzové umístění hokejisté Březové. Tým Neubuzi, jejich soupeř v boji o třetí místo, se však za svůj výkon stydět nemusel. A nejen on. Po celý den se ve zlínské PSG Aréně hrál urputný hokej se spoustou osobních soubojů. A oč byly souboje urputnější, o to byla atmosféra při večerním vyhlášení v sále hostince na Veselé veselejší a uvolněnější.

Poklonu si zaslouží nejen všichni zúčastnění hráči, ale samozřejmě samotní pořadatelé z Mikroregionu Slušovicko a Nadačního fondu pro rozvoj a podporu Slušovic. Dá se říct, že z ničeho vytvořili turnaj vynikající úrovně a s největší pravděpodobnostní i do budoucna dlouholetou sportovní tradici. Nezbývá než věřit, že se příštího turnaje zúčastní třeba ještě více obcí Slušovicka i fanoušků jednotlivých týmů. Vydařený první ročník bude jistě tím nejlepším tahákem.

Výsledky a statistiky, pro zobrazení obsahu používejte posuvníky dole a napravo tabulky a odkazy dole
Fotografie jsou řazeny v tomto v pořadí 1. fotky portálu z průběhu zápasů v PSG Aréně. 2. Slavnostní vyhlášení na Veselé, 3. fotky Jakuba Marconě z průběhu zápasů v PSG Aréně