Projekt Bungalovy Hvozdná Ostrata. K prodeji poslední objekt v Ostratě!

Pondělí, 20 Březen 2017 05:22 | Zdroj: H + M Zlín a. s. - PR článek | Značky Hvozdná, Ostrata, Slušovice, Vizovice

Bookmark and Share

Informace o novém bydlení v regionu

Firma H+M Zlín a.s., společnost působící na trhu téměř čtvrt století, nově nabízí bungalovy v atraktivních a zároveň klidných lokalitách ve Hvozdné a Ostratě. K prodeji jsou bungalovy jak hotové, tak ve výstavbě, které se právě realizují. Nové domy se nacházejí v okrajových částech zmíněných obcí s výhledem do přírody.

Projekty nové výstavby bungalovů v Ostratě a Ve Hvozdné splňují vysoké nároky na moderní a pohodlný trend bydlení. Velkou předností je především bezbariérový pohyb, což ocení především mladí lidé s dětmi, ale i starší generace. V dnešní době neocenitelný přímý kontakt se zahradou je další nespornou výhodou tohoto druhu bydlení. Vysoký komfort a úsporné bydlení zajišťují nejmodernější technologie v domech. V nových bungalovech je například používán švédský OPTIheat teplovodní podlahový systém vytápění.  Tento vysoce úsporný a efektivní způsob topení navíc neomezuje rozmístění nábytku díky topných těles v interiéru. Samozřejmostí je zateplení ve vysokém standardu či speciální izolační trojskla v oknech.

Poslední možnost nákupu! K datu 20. březen 2017 zbývá k prodeji poslední bungalov v obci Ostrata!
Více informací na tel. 602 741 566 nebo mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a www.bungalovy-zlin.cz
Situační nákresy, vizualizace pohledů, půdorysy, dispozice, alternativy vn.uspořádání bungalovů Ostrata
Lokalizace bungalovy - Ostrata a Hvozdná