Vybavte se na Barum Czech Rally Zlín včas!

Čtvrtek, 23 Červenec 2015 07:55 | Zdroj: TZ BARUM CZECH RALLY ZLÍN | Značky Slušovice, Sport, Vizovice

Bookmark and Share

Vybavte se na Barum Czech Rally Zlín včas!
45. ročník Barum Czech Rally Zlín se nezadržitelně blíží a organizátoři letos poprvé nabízí možnost zvýhodněné permanentky online na nově otevřeném e-shopu Visitrally.cz. Permanentka zajišťuje návštěvníkům srpnové Barum Czech Rally Zlín volný vstup na kvalifikační zkoušku, do servisní zóny a na všechny ze čtrnácti rychlostních zkoušek konaných v průběhu posledního srpnového víkendu.

„Barum Czech Rally Zlín je jedním z největších motoristických podniků v České republice a ve spojení s prestižním seriálem mistrovství Evropy není jednoduché na tak rozsáhlou akci najít finance. Pořadatelé proto na rychlostních zkouškách vybírají vstupné a diváci se tak stávají jedním z významných partnerů celé rally. Za to jim děkujeme,“ říká Ing. Jan Regner, zástupce ředitele BCRZ.

Kdo by si chtěl užít rally ze speciálního místa s výhledem na páteční městskou rychlostní zkoušku, může využít nové nabídky VIP diváckého místa na garážích u 21. budovy. K dispozici bude teplý nebo studený raut a permanentka na celý závodní víkend. V sobotu pak zájemci mohou vyrazit na polokruhovou zkoušku Slušovice, kde na ně bude čekat VIP místo s  výhledem na dlouhou pasáž oblíbené rychlostní. Občerstvení po celý den zajistí bohatý raut.

Pořadatelé barumky i v letošním roce pokračují v úspěšném zážitkovém programu. Milovníci adrenalinu se tak mohou na chvíli stát navigátory v opravdovém závodním voze Mitsubishi Lancer EVO IX nebo mají možnost zhlédnout některou z rychlostních zkoušek z ptačí perspektivy z paluby vrtulníku Robinson.

Už nyní lze na oficiálním eshopu www.visitrally.cz objednat zbrusu novou knihu Barum Czech Rally Zlín – evropská stopa, mapující historii barumky od roku 1971 až do dnešních dnů. V průběhu prázdnin je doplňována stylová výbava a fanoušci se tak budou moci obléknout do triček, brýlí nebo čepic a vyrazit tak na pětačtyřicátou Barum Czech Rally Zlín stylově vybaveni.