Velkou slušovickou ovládla před krásnou návštěvou Delight my Fire

Neděle, 30 Říjen 2016 09:37 | Zdroj: Dostihový svět , foto PJ | Značky Březová, Slušovice Bookmark and Share

Fotoreportáž

Státní svátek, který 28. října připomíná Den vzniku samostatného československého státu, je tradičním termínem konání posledního dostihového dne sezóny na závodišti ve Slušovicích. Jeho vrcholem je Velká slušovická steeplechase, jejíž letošní 34. ročník se uskutečnil pod patronátem generálního partnera Jockey Clubu ČR společnosti Mercedes - Benz.

V dostihu se suverénním způsobem prosadila Radimem Bodlákem připravovaná reprezentantka stáje Pod Buchlovem Delight my Fire (ž. Lovén), která zvítězila lehce o osm délek před Catch Life (ž. Kašný), třetí místo s odstupem dalších patnácti délek obsadil Aristmontot (ž. Sovka). (Televizní záznam Mercedes - Benz Velké slušovické naleznete zde)

 Rámcovému programu dominovaly souboje o jezdecké šampionáty - v rovinovém Lázně Poděbrady Cupu Bajuržan Murzabajev se díky triumfu s Furanem dotáhl na Jana Ráju, který nyní vede již jen díky většímu počtu druhých míst, zatímco v překážkovém Poháru Josefa Váni se stejný kousek povedl Janu Kratochvílovi, jenž po vítězství s Poinsettií vyrovnal skóre Jaroslava Myšky.

Ve fotoreportáži převážně záběry z dostihu Cena greiner assistec s.r.o. a greiner packaging s.r.o. s podporou města Slušovice a 34. Mercedes-Benz Velká slušovická steeplechase