Články z kategorie: Hlavní články

Chcete se objevit v seriálu Znamení koně?

Středa, 16 Duben 2014 14:40

AKTUALIZOVÁNO 27. května - Pozvánka na natáčecí dny na slušovickém dostihovém závodišti

Foto Česká televize
Příznivci seriálu Znamení koně ze Slušovic a okolí! Opět máte příležitost objevit v se v pokračování tohoto veleúspěšného seriálu České televize.

Kanci z Neubuze rozstříleli Lužkovickou rezervu 9:0

Středa, 16 Duben 2014 10:50

Trenérovi se hlásilo 21 hráčů!

Kanci z Neubuze rozstříleli Lužkovickou rezervu 9:0
Vstup do jarní části sezony proti sobě postavil Kance z Neubuze a Lužkovice „B“. Domácí trenér Martin Rudl řešil dilema se sestavou, protože se mu v kabině tísnilo hned 21! hráčů. A každý z nich byl připraven vyběhnout na renovované hřiště.

Osobák zdemoloval autobusovou zastávku pod Veselou

Středa, 16 Duben 2014 08:26

Osobák zdemoloval autobusovou zastávku pod Veselou
V v úterý 14. dubna krátce před sedmou ranní byla vyslána jednotka profesionálních hasičů centrální stanice Zlín na místo hlášené dopravní nehody osobního vozidla, ke které došlo poblíž odbočky silnice na obec Veselá u Slušovic. Do šesti minut byli hasiči, bezprostředně následovaní posádkou zdravotnické záchranné služby, na místě nehody.

Veřejná přehlídka pohybových skladeb

Středa, 16 Duben 2014 06:35

Nadšení i um předvedlo ve Zlíně hned několik tanečně-sportovních skupin ze Slušovicka

Veřejná přehlídka pohybových skladeb
Velkému zájmu veřejnosti se těšila nedělní „Přehlídka pohybových skladeb“ ve Zlíně. Ve sportovní hale Eurosnics ve Zlíně měl bohaté zastoupení také slušovický region. Soutěžní přehlídky se s úspěchem zúčastnilo hned několik věkových kategorií týmů ze základní školy v Trnavě, slušovických mažoretek GENESIS, skvělých tanečnic ze skupiny KONTRAST DANCE a dívčí skupina ZUMBIČKA - ASPV Slušovice.

Posel z Liptákova ve Vizovicích

Úterý, 15 Duben 2014 11:31

Fotoreportáž z přestavení DNO Vizovice

Posel z Liptákova ve Vizovicích
„Soubor si neklade žádné vysoké ambice. Stačí mu, když pobaví sám sebe a své publikum,“ říkají se skromností sobě vlastní protagonisté DNO (Divadla nahodilých o ochotníků) z Vizovic. Když soubor v roce 1995 založili, rozhodli se, že nacvičí a potom pro domácí publikum zahrají některou z divadelních her geniálního českého dramatika a Járy Cimrmana.

Farmářské trhy v regionu odstartovali ve Slušovicích

Neděle, 13 Duben 2014 09:31

Farmářské trhy v regionu odstartovali ve Slušovicích
Spíše rovnou v májové atmosféře, s rozkvetlými stromy Náměstí svobody, odstartovali včera slušovičtí sezonu farmářských trhů v regionu. V krásné sobotní dopoledne si do centra Slušovic našly cestu stovky domácích, ale i přespolních návštěvníků.

Josef Zíma zazpíval vyprodané sokolovně

Neděle, 06 Duben 2014 08:31

Fotoreportáž – Král české dechovky a princ Radovan ještě nekončí

Josef Zíma zazpíval vyprodané sokolovně
Ve Slušovicích vystoupil v pátek Josef Zíma. Český herec a zpěvák, který za měsíc oslaví 82 let, svým kultivovaným a příjemným vystoupením potěšil převážně seniory nejen ze Slušovic. Vzácnou návštěvu si v Nové sokolovně nenechali ujít občané z mnoha okolních obcí, z Kašavy přijel rovnou autobus.

Morový sloup ve Vizovicích se dnes rozsvítí modře. Pro autisty

Středa, 02 Duben 2014 09:08

Podpora osvětové kampaně Česko svítí modře

Morový sloup ve Vizovicích se dnes rozsvítí modře. Pro autisty
V rámci osvětové kampaně Česko svítí modře se dnes 2. dubna 2014 bude modře nasvícen Morový sloup ve Vizovicích. Připojit se můžete jakkoliv – rozsviťte v noci 2. dubna modrou žárovku ve svých domovech či kancelářích, oblékněte se do modré barvy nebo si na oblečení připněte modrou stužku, případně tak, že o této iniciativě budete mluvit.

Nadšené mládí se spojilo pro křehké stáří – Fashion show Dotek 2014

Neděle, 30 Březen 2014 16:48

Foto: www.facebook.com/FashionShowDotek
Ano, i tak by se dal nazvat projekt studentů UTB ve Zlíně, kteří zorganizovali velkou charitativní módní show s dražbou originálních oděvů. Hlavním cílem bylo získat peníze pro neziskovou organizaci Centrum zdravotní a sociální pomoci Dotek ve Vizovicích, která se stará o seniory a klienty s Alzheimerovou chorobou.