Články z kategorie: Hlavní články

Všechno nejlepší! Pivovar Vraník oslavil už 6. narozeniny

Neděle, 14 Červen 2020 09:05

Všechno nejlepší! Pivovar Vraník oslavil už 6. narozeniny
Snad všechny bouře světa se v sobotu vyhnuly Trnavě a Pivovaru Vraník. Červnová třináctka se nakonec ukázala jako šťastná a my jsme s radostí mohli udělat pár fotek z rozjezdu šesté narozeninové oslavy na zahrádce Pod ořechem, stejně jako kdysi z té první.

Vizovický farmářský trh po čase oživil dění ve Vizovicích

Úterý, 09 Červen 2020 15:57

Fotoreportáž

Vizovický farmářský trh po čase oživil dění ve Vizovicích
Po nekonečných týdnech karantény a různých omezení se v sobotu konala první akce Domu Kultury. V rámci rozvolňování opatření vláda umožnila pořádat Vizovický farmářský trh, který si už našel své příznivce na novém místě na parkovišti za kulturním stánkem města Vizovice.

TRNKOBRANÍ LETOS NEBUDE

Středa, 27 Květen 2020 16:13

Oficiální vyjádření pořadatelů i pozvánka do Vizovic na příští rok

TRNKOBRANÍ LETOS NEBUDE
Milí fanoušci Trnkobraní, je nám to moc líto, ale musíme Vás s konečnou platností informovat, že si letos společně na Vizovickém Trnkobraní panáka slivovice nedáme. Ačkoliv jsme se velmi se snažili zachránit, co se dá, oslavit svátek švestky pod náporem opatření proti koronaviru bohužel tento rok není možné… Je to teprve podruhé za více než padesátiletou historii festivalu, kdy se Trnkobraní neuskuteční. Poprvé ho zmařily v roce 1968 ruské tanky a nyní čínský virus a související vládní opatření. O to je to smutnější…

Letní koňský tábor 2020 na Ranči Všemina

Neděle, 24 Květen 2020 13:22

Letní koňský tábor 2020 na Ranči Všemina
Letošní nabídka táborů je zde a my jsme opět, kromě hlavního bodu kterým je, co nejvíce hodin strávených v sedle koně, připravili bohatý doprovodný program celého pobytu. Zkrátka, na ranči a u koní se člověk nudit nikdy nemá a také ani letos nebude. A co na vaše ratolesti čeká v rámci táborů v letošním roce?

Rozpočet města Vizovice pro letošní rok doznal kvůli pandemii zásadních změn

Pátek, 15 Květen 2020 14:39

O víc než 8,3 milionu korun klesnou příjmy, se kterými město Vizovice počítalo při únorovém schvalování rozpočtu pro letošní rok.

Rozpočet města Vizovice pro letošní rok doznal kvůli pandemii zásadních změn
Počítáno je i s poklesem výdajů, a to téměř o 11 milionů korun. Nově se pak na výdajové straně rozpočtu objevují výdaje související s ochranou zdraví obyvatel a také rezerva na případnou pomoc firmám či jednotlivcům, kteří by o ni město požádali.

Vizovické zámecké kulturní léto bude

Úterý, 05 Květen 2020 12:24

Vizovické zámecké kulturní léto bude
Květnové a červnové koncerty Vizovického zámeckého kulturního léta Aloise Háby 2020 se překládají na září a říjen 2020. Termíny prázdninových koncertů zatím zůstávají v platnosti. Upravený program koncertní sezony bude zveřejněn v první polovině května.

Pomozme zachránit Kozí farmu Vizovice

Čtvrtek, 23 Duben 2020 18:14

Jste pro každou dobrost? Podpořte tuto sbírku.

Pomozme zachránit Kozí farmu Vizovice
Nikdy jsme nikoho nežádali o pomoc, vždy jsme se snažili poradit si za všech okolností sami. Bez pomoci státu, bez dotací a sponzorů. Teď jsme v situaci, ve které nevíme, jestli přežijeme zimu a o nás dva se ženou v tomto případě nejde, jedná se hlavně o naše kozy, které živí nás a my zase na oplátku je. Koza v zimě totiž odpočívá a nemá mléko, ale bohužel, jak to tak bývá, není živa jen ze vzduchu. Dalo by se říct, není mléko, není jídlo.