Co se stane - nejbližších 15 akcí v regionu

 • Pepa Nos

  Pepa Nos

  Areál Hospůdky pod Rablinů, Kašava rozcestí, Sobota, 23 Červen 2018

 • Dostihový den ve Slušovicích

  Dostihový den

  Slušovice, Dostihový areál, Neděle, 08 Červenec 2018

 • Masters Of Rock 2018

  Masters Of Rock 2018

  Vizovice, areál likérky R. Jelínek, Čtvrtek, 12 Červenec 2018 Neděle, 15 Červenec 2018

Novinky

Čtvrté jahodové hody jsou minulostí. Televize letos zůstala ve Slušovicích

Neděle, 15 Červen 2014 13:58

Fotoreportáž

1. cenu Televizi Sony Bravia, předává vítězi soutěže panu Kapustovi Antonín Novák z Nadačního fondu pro rozvoj a podporu Slušovic
Historie se neopakovala a letos do Slušovic, naštěstí pro domácí jedlíky, žádný mezinárodní šampion nepřijel (o loňské jízdě Kamila Hamerského čtěte zde). První cena v mužské kategorii, televize Sony Bravia, tak mohla zůstat tam, kde si to všichni přáli. Ve Slušovicích. Vítězem soutěže v pojídání jahodových knedlíků se totiž stal jednačtyřicetiletý místní borec Martin Kapusta.

Hvozdná už je taky "Happy"

Sobota, 14 Červen 2014 21:06

Video

Hvozdná už je taky
Na sto dvacet občanů Hvozdné se připojilo k celosvětovému trendu, aby natočilo parafrázi na hit HAPPY od Pharella Williamse. Přidá se Vaše obec taky?

Fotbalové naděje soutěžily ve Slušovicích po osmé o Pohár starosty

Úterý, 10 Červen 2014 20:54

Fotoreportáž

Fotbalové naděje soutěžily ve Slušovicích po osmé o Pohár starosty
VIII. ročník fotbalového turnaje starších přípravek se pod názvem „O Pohár starosty Slušovic“ konal v sobotu 7. června na Městském fotbalovém stadionu. Mladí domácí borci ze Slušovic si po dvou letech vítězných oslav letos užili „pouze“ bronzovou radost, když v boji o třetí příčku porazily Valašské Klobouky 2:1.

Hudební festival Vizovické Trnkobraní oznamuje kompletní program

Středa, 04 Červen 2014 06:59

Hudební festival Vizovické Trnkobraní oznamuje kompletní program
Hudební festival Vizovické Trnkobraní, který se uskuteční předposlední prázdninový víkend od 22. do 23. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína, oznamuje kompletní hvězdný program. Jako překvapení letos na Trnkobraní zahraje kapela Kryštof. Návštěvníci se mohou dále těšit na takové hvězdy české hudební scény, jako je Tomáš Klus, Tři sestry, Mandrage, Inekafe, Desmod, Aneta Langerová, Mig 21, Monkey Business a další kapely a interpreti.