Co se stane - nejbližších 15 akcí v regionu

  • Adventní trhy

    Adventní trhy

    Vizovice, Masarykovo náměstí, Sobota, 25 Listopad 2017

Novinky

130 let – to je kus historie

Čtvrtek, 22 Květen 2014 06:07

Poděkování a blahopřání ke 130. výročí založení SDH ve Slušovicích

Milan Novák,  starosta SDH Slušovice/ foto SDH Slušovice
Kolik však obětavosti , práce, lidských tragédií, ale i radosti a šťastných okamžiků se za ním skrývá. Nikdy v celé stotřicetileté historii se nenajde období, kterým by hasiči procházeli zcela bez nesnází. Dění provázely určité vlny nepřízně, nepochopení a dokonce likvidační snahy z různých stran. Velká obětavost hasičů dokázala překonat všechny nástrahy, získávat své příznivce a jejich podporu.

Lukrecie a Albrecht z Valdštejna ve Štípě

Úterý, 20 Květen 2014 06:45

Lukrecie a Albrecht z Valdštejna ve Štípě
ŠTÍPA - Poutní místo Štípa u Zlína si připomene v pátek 23. května 2014 památku zakladatelů poutního kostela Narození Panny Marie. V měsíci květnu uplyne 405 let ode dne, kdy urozená Lukrecie Nekešová a Albrecht z Valdštejna spojili svůj život slavným svatebním slibem v původním poutním štípském kostelíku. Právě díky těmto manželům stojí ve Štípě krásný poutní chrám s klášterní budovou.

Populární Kopná se hlásí o slovo a avizuje velké divácké taháky!

Pondělí, 19 Květen 2014 18:31

Populární Kopná se hlásí o slovo a avizuje velké divácké taháky!
Již podvaadvacáté se uskuteční nejoblíbenější český rallysprint na Kopné, letošní ročník proběhne pod oficiálním názvem XXII. antiradary.net Rallysprint Kopná ve dnech 30. – 31. května 2014 jako druhý podnik sedmidílného seriálu TIMESEAL Mistrovství České republiky ve sprintrally a zároveň jako součást Poháru České republiky v rally.

SKILLET oficiálně potvrdil. Do Slušovic přijedeme

Středa, 14 Květen 2014 05:43

Před pár hodinami kapela oficiálně potvrdila červnové vystoupení na Rockovém festivalu Bílá Hlína

SKILLET oficiálně potvrdil. Do Slušovic přijedeme
New Bern - americká Severní Karolína, švédský Solveborg , italská Bologna, holandský Njemen, německý Hamburg, ruská Moskva, Slušovice - Bílá Hlína… Cože mají tato města a místa společného?

Montiho čardáš ve Vizovicích. Cigánski Diabli se vrátili

Sobota, 10 Květen 2014 08:43

Fotoreportáž

Montiho čardáš ve Vizovicích. Cigánski Diabli se vrátili
Houslový virtuóz Štefan Banyák, cimbálový kouzelník Ernest Šarközi, klarinetový mistr Zoltán Grunza či krásná zpívající violoncellistka Silvia Šarköziová. Kapela fenomenálních „Gypsy Devils“ se dvou a půl letech vrátila do vizovického kulturního domu, aby temperamentní hudbou rozpálila publikum.