Co se stane - nejbližších 15 akcí v regionu

Novinky

Hudební festival Vizovické Trnkobraní oznamuje kompletní program

Středa, 04 Červen 2014 06:59

Hudební festival Vizovické Trnkobraní oznamuje kompletní program
Hudební festival Vizovické Trnkobraní, který se uskuteční předposlední prázdninový víkend od 22. do 23. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína, oznamuje kompletní hvězdný program. Jako překvapení letos na Trnkobraní zahraje kapela Kryštof. Návštěvníci se mohou dále těšit na takové hvězdy české hudební scény, jako je Tomáš Klus, Tři sestry, Mandrage, Inekafe, Desmod, Aneta Langerová, Mig 21, Monkey Business a další kapely a interpreti.

Kopná 2014. Rallysprintový souboj švagrů vyhrál Tomáš Kostka

Neděle, 01 Červen 2014 07:59

Foto a video reportáž

Foto: www.bilek.rajce.net
Už 22. díl populárního Antiradary Rallysprintu Kopná, a zároveň druhého dějství Timeseal Mistrovství České republiky ve sprintrally 2014, který se jel v sobotu v okolí Slušovic, vyhrál Tomáš Kostka s Citroënem DS3 WRC. V závěrečném součtu časů porazil zádveřického švagra Romana Krestu pilotujícího vůz Škoda Fabia S 2000.

Zahradní slavnost aneb oslava Dne maminek a celé rodiny

Úterý, 27 Květen 2014 11:41

Reportáž z rekordně navštívené akce na ostratském „výletišti“

Zahradní slavnost aneb oslava Dne maminek a celé rodiny
Na den maminek, druhou květnovou neděli, nejen, že se velmi ochladilo, ale k tomu se přidal vytrvalý déšť a tak jsme museli naši akci přesunout na náhradní termín, a to 25. 5. 2014.

Slušovičtí turisté hledali poklad. A založili oddíl

Úterý, 27 Květen 2014 07:45

Fotoreportáž

Slušovičtí turisté hledali poklad. A založili oddíl
První, zakládající pochod nového Turistického oddílu uspořádali v sobotu 24. května členové Asociace sportu pro všechny ve Slušovicích. Skupina milovníků procházek a přírody se sešla v devět hodin u kostela, aby pak vyrazila na pochod směr Hrobice „Na Dubíčku“.

Startovní pole na Kopné prověří náročná trať

Pondělí, 26 Květen 2014 18:12

Foto: František Blaha Rallysprint Kopná 2013
Letošní trať XXII. antiradary.net Rallysprint Kopná vychází z osvědčeného formátu z předchozích let. Druhý podnik sedmidílného seriálu TIMESEAL Mistrovství České republiky ve sprintrally měří v okolí Slušovic a Podkopné Lhoty celkem 178,11 km a obsahuje osm náročných rychlostních zkoušek na čtyřech úsecích s názvy Kameňák, Kopná, Raková a Hvozdná v celkové délce 77,96 km.