Co se stane - nejbližších 15 akcí v regionu

Novinky

Barumka se rychle blíží, letos se pojede po čtyřiačtyřicáté!

Čtvrtek, 26 Červen 2014 16:46

Barumka se rychle blíží, letos se pojede po čtyřiačtyřicáté!
BARUM CZECH RALLY ZLÍN, nejvýznamnější automobilová soutěž na území České republiky napíše v letošním roce již 44. díl. Soutěžní motory zaburácejí ve Zlíně a jeho blízkém okolí o posledním prázdninovém víkendu, oblíbená rally proběhne v termínu 29. až 31. srpna 2014. Zlínská rally je součástí seriálu Mistrovství Evropy v rally 2014 (ERC) a současně se jede jako Mediasport Mezinárodní mistrovství České republiky v rally 2014 (MMČR).

Všeminění. Tentokrát i se soutěží Vizovický Herkules

Neděle, 22 Červen 2014 14:25

Fotoreportáž z dne pro rodiny s dětmi

Všeminění. Tentokrát i se soutěží Vizovický Herkules
Všemina, Vizovice – Den pro rodiny s dětmi uspořádal v předposlední červnovou sobotu Dětský domov a Základní škola ve Vizovicích ve spolupráci s občanským sdružením Žij s úsměvem. Velký dětský den – Všeminění , jak novým slovesem organizátoři akci před lety vtipně pojmenovali, se tentokrát nesl nejen v duchu bohatého programu.

Richard Jaroněk - Zde žijí lvi

Středa, 18 Červen 2014 09:39

Reportáž ze zajímavé přednášky ve Vizovicích

Richard Jaroněk  -  Zde žijí lvi
Richard Jaroněk, vizovský cestovatel, dobrodruh, potápěč a fotograf se po roce a půl sešel v kavárně Kulturního domu s domácím publikem, aby se podělil o zážitky z posledních cest po Africe.

Cyklobrána do prázdnin 2014 fotoalbum č.2

Úterý, 17 Červen 2014 18:00

Fotoreportáž

Cyklobrána do prázdnin 2014 fotoalbum č.2
Cyklobrána se letos opravdu podařila, dětí závodilo neuvěřitelné množství a činili se i naši přátelé, fotografové a příležitostní dodavatelé krásných záběrů. Jeden z nich, Milan Caha, nám poslal doslova katalog mladých závodníků. V závěru fotoalba narazíte i na galerii stupňů vítězů Cyklobrány do prázdnin 2014.

Ostratský pivní festival zve k dobré zábavě už po osmé

Úterý, 17 Červen 2014 17:21

Rozhovor

Ostratský pivní festival zve k dobré zábavě už po osmé
Festival jakých není mnoho. V sympatickém areálu s krásnou dřevostavbou, na okraji malé vesničky Ostrata. V regionu každoročně startuje kýžené léto, čas prázdnin a dovolených. Protože se akce koná již příští pátek a sobotu (27. - 28. června), položili jsme Jiřímu Januškovi, jednomu z organizátorů pár otázek.

„ Cyklobránu do prázdnin" si děti užily. Na Všemině jich závodilo 449!

Úterý, 17 Červen 2014 06:14

Tisková zpráva a fotoalbum číslo 1.

„ Cyklobránu do prázdnin
Dětské úsměvy, závodní nasazení a sem tam nějaké slzičky byly vidět o víkendu v Activityparku na Všemině. Občanské sdružení AMENITY – EXTREM SPORT TÝM společně s dalšími nadšenými dobrovolníky na čele s otcem myšlenky „Cyklobrány do prázdnin“ Jiřím Richterem, uspořádalo cyklistický závod pro děti.

Čtvrté jahodové hody jsou minulostí. Televize letos zůstala ve Slušovicích

Neděle, 15 Červen 2014 13:58

Fotoreportáž

1. cenu Televizi Sony Bravia, předává vítězi soutěže panu Kapustovi Antonín Novák z Nadačního fondu pro rozvoj a podporu Slušovic
Historie se neopakovala a letos do Slušovic, naštěstí pro domácí jedlíky, žádný mezinárodní šampion nepřijel (o loňské jízdě Kamila Hamerského čtěte zde). První cena v mužské kategorii, televize Sony Bravia, tak mohla zůstat tam, kde si to všichni přáli. Ve Slušovicích. Vítězem soutěže v pojídání jahodových knedlíků se totiž stal jednačtyřicetiletý místní borec Martin Kapusta.

Hvozdná už je taky "Happy"

Sobota, 14 Červen 2014 21:06

Video

Hvozdná už je taky
Na sto dvacet občanů Hvozdné se připojilo k celosvětovému trendu, aby natočilo parafrázi na hit HAPPY od Pharella Williamse. Přidá se Vaše obec taky?